Zakończenie realizacji projektu

Z przyjemnością informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy realizację projektu "Innowacyjne podejście do organizacji procesu kształcenia poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi ICT".

W projekcie wzięło udział  503 nauczycieli z województwa lubelskiego, dla których zrealizowano 2000 godzin szkoleniowych w ramach 50 edycji szkoleń.

Szkolenia były organizowane  w następujących  lokalizacjach, zależnych od miejsca zatrudnienia zgłaszających się na szkolenia:
Biała, Dys, Firlej (2 razy), Gołąbki (2 razy), Górecko Stare, Gręzówka (2 razy), Haczów, Janów Lubelski (8 razy), Kłoczew, Krupe, Krynka, Łabunie, Małochwiej Duży, Niedrzwica Duża, Orchówek, Pliszczyn, Poniatowa, Potoczek, Pszczela Wola, Radzięcin, Role, Sobianowice, Sobieszyn (2 razy), Staw, Stężyca, Stołpie, Strzyżew (2 razy), Suchowola, Wilczopole, Wojcieszków, Wola Radzięcka, Zakręcie, Zakrzówek (3 razy), Zalesie (2 razy).

Z satysfakcją odnotowaliśmy, że uczestnicy szkoleń oceniają bardzo wysoko jakość ich realizacji, mającą swoje odzwierciedlenie w testach badających przyrost wiedzy oraz ankietach badających poziom zadowolenia uczestników z poszczególnych aspektów szkolenia (min. poziom wiedzy wykładowcy i sposób prowadzenia przez niego szkolenia, przygotowanie sali szkoleniowej oraz atrakcyjność materiałów szkoleniowych).

Poszczególne kategorie oceniano w skali od 1 - 6 (1 - ocena najniższa, 6 - najwyższa).
DATA PUBLIKACJI: 2011-01-20 + Pozostałe aktualności

kliknij aby powiększyć